DME Kalıp Elemanları

Kalıba giden yoldaki her adımda; DME!

80 yılı aşkındır ürün ve hizmetleriyle DME, kalıp teknolojileri lideridir. Kataloğumuz endüstrinin en geniş kataloğu olmaya devam ediyor, ürünlerimiz yüksek kalitenin ölçütü. Müşterilere eşi benzeri olmayan bilgi, uzmanlık ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Değişmeyen yüksek kalite

Sürekli ulaşılabilirlik

Kapsamlı ürün çeşidi

Üstün hizmet

Azaltılmış Plaka Çarpması

DME KALIP ELEMANLARI HAKKINDA​

1942’de I.T. Quarnstrom, kalıbın işlenmesi için hazır standart boyutlarda kalıp seti sağlamak için, Detroit Mold Engineering’i (bugünün DME Şirketi) kurdu. DME, bugün, kalıp endüstrisinde, lider, yenilikçi ve standardizasyon geleneğinin başlangıcı olarak tanınıyor.

80 yıldan fazla süredir, başarısı kanıtlanmış kalıp bileşenlerin markası DME, dünya çapında büyük üreticiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Yataklama aparatlarından, kalıp soğutma sistemlerine; ters açı bölgeleri için yenilikçi çözümlerle kalıp kapasitesini artırmaya kadar çok çeşitli kategorilerdeki geniş ürün yelpazesiyle, en kapsamlı kalıp teknolojisi ürünlerini sizlere sunuyoruz.
Ürünlerimizin üstün özellikleri ve öne çıkan avantajlarından faydalanırken, detaylı ürün açıklamaları sayesinde, DME kalıp bileşenlerini, kalıp sistemlerinize doğru şekilde kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

DME, kalite güvencesi ve tedarikçi değerlendirmesi için endüstri lideri standartlarla ölçülen yüksek kaliteli, hassas bitmiş bileşenleri sağlamak için sadece en iyi malzeme ile başlar.
Ve DME üretim tesisleri, tutarlı ve güvenilir kalite sağlamak için ISO 9001 sertifikasına sahiptir.
Yıllar boyunca DME’nin müşterileri yüzlerce kanıtlanmış ve güvenilir, yüksek kaliteli kalıp bileşenlerinden yararlandı. DME, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’daki kullanıcılarına, dünya çapında hızlı ve güvenilir hizmet veren bir üne sahip olan çok önemli bir kaynaktır.
DME, şimdi Türkiye’de VALANS aracılığıyla sizlere, eşsiz tecrübesi, bilgi ve uzmanlığı ile, küresel lojistik altyapı yeteneğiyle tanınan bir destek organizasyonu da sunuyor.

0 +
yıllık sekttör tecrübesi
0 +
adet kalıp üretim seti
0 +
global müşteri
0 +
catalog items

DME D-formlu Figür Maçası Broşürü

DME Yolluk İticisi Broşürü

DME Kalıp Elemanları Broşürü

DME tarih mühürlerini incelediniz mi?