Hakkımızda

VALANS’ta, çözüm sürecinin her aşamasında, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması amaçlanmaktadır.​

2012 yılında İstanbul Kartal’da kurulan VALANS; ilk günden beri, bilgi, deneyim, yaratıcılık ve sorumluluk ışığında müşterilerine en gelişmiş teknolojiyi ulaştırmak, en verimli çözümlerle hizmet verebilmek anlayışıyla çalışmaktadır.

20 yıldan fazla bir süredir kişisel deneyimlerinde uzmanlaşan dinamik ekibimiz, VALANS’ta bir çatı altına toplandı. Firmamız, yapılanmasını ‘dökümde çözüm ortaklığı’ odağı üzerine kurduğundan, ekibimiz, dökümhane ve kalıphanelere, simülasyon hizmetlerinin yanı sıra, sarf malzemeleri, enjeksiyon elemanları; yüksek basınçlı döküm eğitimleri, teknik danışmanlıklar, anahtar teslim projeler dahilinde özel ekipman ve çözüm seçenekleri de sunmaktadır.

‘Prosesin içinden geldiğimiz için sorunları, ihtiyaçları çok iyi biliyoruz ve sürekli Türk Dökümcüsüne daha fazla katkı sağlamanın yollarını arıyoruz.’

Teknolojiyi yakından takip ederek sektörde uzun yıllar boyunca sağlıklı ve sürdürülebilir bir ivmeyle hizmet vermek ve bu süreçte, döküm sektörünün gelişimine, ‘verimli, optimize dökümler elde etmeyi alışkanlık haline getirmiş başarılı dökümcü’ hedefine, bir nebze olsun katkıda bulunmak ana misyonumuzdur.

VALANS, TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) üyesidir. Dökümde en verimli çözümler için bize ulaşın