COPROMEC Enjeksiyon Sistemleri

COPROMEC, yüksek basınçlı döküm sektörüne, soğuk kamara basınçlı döküm makineleri ile uyumlu çalışan en gelişmiş enjeksiyon sistemlerini sunuyor.

20 yılı aşkın süredir COPROMEC; patentli ringli piston, adaptör, yağlamalı piston kolu, termoregülasyonlu hazne, yağlama sistemi ve çok daha fazlasını üreterek; dünya çapında rekabetçi olmayı ve ana otomobil üreticileri tarafından tanınmayı sağlayan mükemmel bir kalite seviyesine ulaştı. Müşterilerimiz bugün hedeflerine ulaştığını söylerken; bakım maliyetlerinin azaldığını, döküm kalitesinin iyileştiğini, malzeme ömrünün uzadığını, makine arıza süresinin kısaldığını ve çevrim süresinin azaldığını ekliyor.

COPROMEC enjeksiyon elemanları ile gelinen bu başarı noktası tam olarak; üretim süreçlerinin optimizasyonudur.

Neden COPROMEC?​

high-qualiy
Uluslararasında gerekli tüm kalite standartlarını rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.
innovation
Çabamız, her zaman yeni fikirler geliştirmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır.
world
Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası eksiksiz bir destek hizmeti sunuyoruz.
word
Prosese özel çözümler tasarlıyoruz: müşteri ihtiyaçları önceliğimizdir.

COPROMEC Ürünleri Size Ulaşana Kadar...​

TASARIM

Müşterinin enjeksiyon sistemini ve prosesini analiz ettikten sonra mühendislik departmanımız en uygun çözümü önerir. En yeni nesil yazılımları kullanarak, müşterinin pres döküm makinesine monte edilecek özelleştirilmiş bileşenleri özenle tasarlıyoruz.

ÜRETİM

Piston kolu, hazne, piston ve adaptörlerimizin üretimi için yalnızca sertifikalı yüksek kaliteli hammaddeler kullanıyoruz. Her bileşen, nihai ürünün yüksek kalite standartlarını garanti eden bir dizi ısıl ve yüzey işlemine tabi tutulur. COPROMEC atölyesi, delme, freze makineleri, işleme merkezleri ve CNC torna tezgâhları gibi teknolojik olarak gelişmiş makinelerle donatılmıştır.

DESTEK HİZMETLERİ

Özel üretim ise, üretim aşaması tamamlandıktan sonra veya ürün, standart sarf malzemelerimizden ise, sevkiyat tamamlandığında, teknik ekibimizin desteği ile kurulum yapılarak ürün makinenize monte edilir. Kullanım eğitimi verilir. Kullanıcı, herhangi bir zaman, COPROMEC ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmak için yardıma veya rehberliğe ihtiyaç duyarsa VALANS teknik desteğiyle iletişime geçebilir.

COPROMEC Enjeksiyon Sistemi nasıl çalışır?

COPROMEC enjeksiyon sisteminin patentli teknolojisi, soğuk kamara yüksek basınçlı döküm işleminde kullanılır. Temelde, COPROMEC sistemi şu parçalardan oluşur: çelik piston, bakır segman(ring) ve diğer bir çelik eleman olan adaptör. COPROMEC enjeksiyon sisteminin öne çıkan ve yeni özelliği, erimiş alüminyumun enerjisini kullanmasıdır. Sistemde, piston ön yüzüyle karşılaşan ilk sıvı metal, piston kafasındaki kanallardan içeri girer ve katılaşır. Piston ve ring arasında bir hacim oluşturan alüminyum katmanı, ringi hazne iç yüzeyine doğru iter. Bu sayede, hazne iç yüzeyi yerine, segmanın kendisi aşınmış ve hazne korunmuş olur. COPROMEC’te müşteri gereksinimlerine göre tasarlanmış ve stoğu bulunan çeşitli ölçülerde piston, ring ve adaptörler bulunmaktadır.

Copromec Sisteminin Avantajları ve Özellikleri

COPROMEC
Türkçe Broşürlerimizi indirebilirsiniz!

Copromec Piston Broşürü indirmek için lütfen tıklayınız.

Copromec Yağlama Broşürü indirmek için lütfen tıklayınız.

ISO 9001 Süreç yönetim sistemimiz ISO 9001:2015 kalite standardına göre sertifikalandırılmıştır. 

SERTİFİKAYI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ