MECCANICA PI.ERRE Trim Ürünleri

Meccanica Pi.Erre, 38 yıllık aktif tecrübesi ve eğitimli, özel yetişmiş personelinin bilgi birikimi sonucu size konusunda eksiksiz bir hizmet sunabilmektedir. Size, TRİM KALIPLARI, İŞLEME ÜNİTELİ TRİM KALIPLARI, STANDART TRİM PRESLERİ, İHTİYACA ÖZEL TRİM PRESLERİ gibi ana kalemlerin yanı sıra, her boyutta döküm parçanızın bütün finiş işlemlerini içeren tüm bir proses sunuyoruz.

En küçükten büyük döküm ölçüsüne
kadar kesme ve makine yapabiliyoruz.

MECCANICA PI.ERRE, müşterilerine, sürekli güncellenen tasarım ve üretim teknolojisi, UNI EN ISO 9001:2000 standardı (sonraki sertifika, UNI EN ISO 9001:2008) kapsamında onaylanmış bir kalite yönetim sistemi ile desteklenen 30 yılı aşkın bir deneyimin avantajını sunuyor.
Müşterilerimiz, tasarımdan üretim öncesi numunelere kadar uzanan eksiksiz bir hizmet için MECCANICA PI.ERRE’ye güvenen başlıca İtalyan ve yabancı dökümhanelerden oluşmaktadır.

Üretim Sürecimiz

  • Müşterinin ihtiyacını doğru tespit etme
  • Projenin, fizibilite ve kalite kriterlerine göre detaylı analizi
  • Eşzamanlı yürütülecek çoklu üretim metodunun planlanması
  • Tüm prosesi modelleyecek ve hem de en doğru ekipman seçimini yapacak, MECCANICA PI.ERRE know-how’ı ile donatılmış uzman tasarım ekibi
  • Hepsi bir MES sistemi tarafından izlenen, dikkatli mühendislik, teknolojik olarak gelişmiş işleme merkezleri ve nitelikli operatörler tarafından garanti edilen üretken mükemmellik süreçleri.
  • Trim kalıpları, presler, makineler ve ekipmanlar için yedek parça, modifikasyon ve teknik müdahalelerin yönetimi için satış sonrası servis
0
Çalışan Sayısı
0
Aylık çalışma saati
0
m2 üretim alanı
0
Trim kalıbı, her yıl
0
Trim presi, her yıl