Previous
Next

BMC Precision Metal Enjeksiyon Makinesi

Guangdong Baoyang Precision Machinery Co., Ltd., kısa adıyla BMC Precision, yüksek kaliteli basınçlı döküm makinelerinin Ar- Ge ve imalatında uzmanlaşmış olup, iki büyük tesisinde, basınçlı döküm için komple çözümler sunmaktadır. BMC’nin yüksek performanslı ürünleri, global olarak otomotiv, ev gereçleri, iletişim, havacılık, savunma sanayi ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

BMC Precision, sürekli ileri gitmeye, ürünlerinin özelliklerini yükseltecek patentli çözümler bulmaya odaklanarak ileri teknoloji araştırmalarına kendini adamıştır.

BMC Precision, sahip olduğu geniş Ar-Ge ekibi ve çok sayıda uzman basınçlı döküm makinesi imalat ve yönetim personeli ile, kuruluşundan bu yana yüksek kaliteli pres döküm makineleri üretmeye ve profesyonel hizmetler sunmaya odaklanmıştır.

ISO9001 kalite yönetim sistemi ve 7S üretim yönetimine sahip olan BMC, metal enjeksiyon makinesi tasarımı, parça denetimi, montaj sırasındaki denetimden tüm sürecin son denetimine kadar, etkin bir ürün kalitesi sağlamak için katı kontrol prosedürleri geliştirmiştir.

BMC, müşterinin ihtiyaçlarından yola çıkarak, onlara 1. sınıf hizmet garantisi sunmaktadır. BMC, müşterilerine satış öncesi – satış sonrası hizmetler ve mühendislik çözümleri sunmak için profesyonel bir servis ağıyla çalışmaktadır.

Neden BMC Precision Enjeksiyon Presleri?​

high-qualiy
Uluslararasında gerekli tüm kalite standartlarını rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.
innovation
Çabamız, her zaman yeni fikirler geliştirmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır.
world
Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası eksiksiz bir destek hizmeti sunuyoruz.
word
Prosese özel çözümler tasarlıyoruz: müşteri ihtiyaçları önceliğimizdir.

BMC Precision Metal Enjeksiyon Presleri Size Ulaşana Kadar...​

PROSES TASARIMI

Müşterinin metal enjeksiyon presi ve proses ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra mühendislik departmanımız en uygun çözümü önerir. En yeni nesil yazılımları kullanarak, müşterinin metal enjeksiyon makinesi ve çevre birimleri için özelleştirilmiş bileşenleri özenle tasarlıyoruz.