Danışmanlık Anlaşması ile uzun vadede çözüm ortağınız VALANS

Başarılı döküm parçasına ulaşabilmek için, iyi bir kalıp, doğru seçilmiş ekipman ve doğru proses tasarımı gereklidir. Bunlardan birinde eksiklik olursa, üretim problemleri ve kayıplar bitmek bilmez.

Fire oranlarını minimuma indirebilmek, her baskıda / dökümde, hedeflenen özellikte döküm parçaları elde etmek, prosesi verimli hale getirebilmek; örneğin, kolay trimlenebilen incelikte, fakat dolumu etkilemeyecek kalınlıkta yolluk girişlerine sahip bir tasarım yapmak alışkanlık haline gelmesi gereken şartlardandır. 

Bugüne kadar yaptığımız yüzlerce tasarım ve birçok Teknik Danışmanlık Anlaşması sayesinde kazandığımız tecrübe ile, her projenizde, döküm parçanızın dökülebilirliğinin tespitinden, pres seçimine, yolluk tasarımından, ekipman seçimine, proses parametrelerinin tespitinden, parça müşterinize ulaşana kadar yanınızdayız. 

Düzenli proses ziyaretlerimiz, teknik ekibinize uygun eğitimlerimiz, ileri döküm eğitimleri, döküm tasarımı hesaplamaları eğitimleri, verimlilik çalışmaları gibi hizmetlerden yararlanmak için, bizi hemen arayın.