Her döküm parçası, dökümhanede yeni bir proje… Her proje, döküm ekibine yeni bir tecrübe…

Bu değerli tecrübenin yıllar boyu birikmesi, saklanıp çoğalması; elinizde dev bir dijital döküm kütüphanesi olmasını sağlayacak. Ekibe yeni katılan mühendisinize sunabileceğiniz bir kaynak, yeni projeniz için danışacağınız bir örnek oluşturacak.

Japon menşeili JSCAST Döküm Simülasyonu’nun, yaygın olarak kullanıcılarının bulunduğu bölge olan Uzak Doğu’da 400’den fazla lisansı bulunmaktadır. Bu sayı sürekli olarak artırmaya devam etmekte. 1986’dan beri, tecrübeli dökümhanelerle, dökümün geliştirildiği Ar-Ge merkezleri ile, üniversiteler ile yaptığı ortak çalışmalar sonucu oluşan ve her geçen gün büyümekte olan bu dev bilgi birikimini, şimdi JSCAST ile parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.

‘Söz uçar yazı kalır’ der eskiler.

Tasarımdan, paketlemeye kadar neler yaşadığınızı siz biliyorsunuz. Yaşadığınız sorunlar, çözüm süreçleri, denenmiş yolluk tasarımları, alaşım değişiklikleri ve bunlar gibi tüm tecrübeler kayıt altına alınsa, sanki her deneme versiyonunuz, gerçekten dökülmüş gibi, görüntüleri, ayarları, teknik detayı ile arşivlense, geriye dönüp bakıldığında bu büyük birikim, zamanla bir kütüphaneye dönüşse, muhteşem olmaz mıydı?

Gelişmek, geriye değil, daima ileriye bir adım atabilmek için, bir fikri, çalışmayı bir adım öteye taşıyabilmek için her seferinde sıfırdan başlamak, zaman ve emek kaybı olur. Tuğlaların üst üste konmasıyla ortaya çıkan duvar misali, JSCAST Döküm Simülasyonu ile, döküm deneyiminizi zenginleştirecek, biriktirecek ve firmanızın gelecek kuşak üretim ekibine, eşsiz bir kaynak bırakacaksınız.

Kullanıcı dostu ara yüzü, zengin dolum ve katılaşma sonuçları ile dünyanın en hızlı döküm simülasyon programı JSCAST’a ulaşmak, bünyenize katmak, daha fazla bilgi almak ve VALANS’ın başarılı dökümcüler yetiştiren döküm eğitimlerinden yararlanmak için, bizi arayın…

Başarının bir kişiye bağımlı kalmadan, nesilden nesle aktarılabilmesi için JSCAST!