COPROMEC Yağlayıcı

Doğru yağlayıcıyı seçmek, yalnızca pistonun sıkışmasını ve enjeksiyon sisteminin diğer tüm bileşenlerinin hızlı aşınmasını önlemez, aynı zamanda döküm parçaların kalitesini de etkiler. COPROMEC, mümkün olan en iyi performansı sağlamak amacıyla iki yüksek kaliteli yağlayıcı geliştirmiştir.

COPROMEC Grafitli mineral yağ

E-C POWER-LUBE A-A yağlayıcı, uygun şekilde rafine edilmiş ağır parafinik mineral yağların bir karışımı ile birleştirilmiş, aşındırıcı bileşenler içermeyen ve çok ince granülometriye sahip, yüksek konsantrasyonda yüksek saflıkta ve kaliteli katmanlı doğal grafit dispersiyondan oluşur.

E-C POWER-LUBE A-A yağlayıcı, orta / yüksek viskoziteli, yüksek parlama noktası ve düşük yakıt tahliyesi ile karakterize edilen, zararlı bileşenlerden tamamen arınmış ve kolay uygulanabilir stabil bir üründür. Mükemmel örtme, ayırma ve yağlama gücünü garanti eder ve ayrıca karmaşık çalışma koşullarında önemli bir katkı sağlar.

Avantajları:

  • Mükemmel yağlama özelliği,
  • Sistem bileşenlerinin daha uzun kullanım ömrü,
  • Düzenli ve sabit enjeksiyon.

COPROMEC Grafit içermeyen sentetik yağ

Mineral yağ içermeyen, biyolojik olarak parçalanabilen, yüksek viskozite indeksi, düşük uçuculuk ve yüksek parlama noktasına sahip bir yağlayıcıdır. Doğal kaynaklı özel esterlerle ve oksidasyon, pas ve köpüğe karşı bakım paketinde külsüz katkı maddeleri ile formüle edilmiştir.

Avantajları:

  • Alaşımın dökülmesi sırasında alevlerin ve gazların azalması, bunun sonucunda dökümün gözenekliliğinde bir azalma;
  • Biyolojik bozulma.