Dünyanın en hızlı simülasyon deneyimi için…

JSCAST®, dünyanın ‘en hızlı döküm simülasyonu’!

Speed UP! modülü sadece JSCAST®’ta!

2 milyon metal elemanlı bir döküm parçasının dolum simülasyonu süresi:

32 çekirdekli bir iş istasyonunda 3 saat iken, Speed UP! modülü ile sadece 23 DAKİKA!

‘Devir hız devri! Kullanıcımızı kısıtlamak yerine, hızına hız katmak için çalışıyoruz.’

Döküm simülasyonu denildiğinde, analizin ne kadar uzun sürdüğü sorusu, ilk gelen sorulardandır. Çünkü, ürün geliştirme veya kalıp tasarımı aşamasında zamanla yarışan dökümcünün, günlerce bir analiz sonucunu beklemeye sabrı yoktur. Bu aşamadaki her gecikme istenmeyen bir durumdur. Eski teknolojiler, yanlış seçimler, yetersiz teknik servis hizmetleri gibi sebeplerle edinilen tatsız tecrübeler döküm simülasyonunun yıllar boyunca, sorunlu, yavaş, zaman kaybı sebebi olarak değerlendirilmesine yol açmıştı.

JSCAST® ile tanışırken, döküm simülasyonu ile ilgili tüm bildiklerinizi unutun!  Size yepyeni bir teknolojiden bahsediyoruz.

JSCAST®’ın ‘Dünyanın en hızlı döküm si­mülasyon yazılımı’ ünvanını alması, geçen yılın 3. çeyreğinde kullanıcısına sunduğu Speed UP! Modülü ile mümkün oldu! Bu modül, opsiyonel olarak hizmete sunuluyor ve bu sayede kapsamlı bir simülasyon, sadece dakikalar içinde sonuçlanabiliyor. Speed UP! Modülü ve yeni nesil yüksek performanslı ekran kartına sahip iş istasyonunun iş birliği, kullanıcılarına benzeri görülmemiş, ultra yüksek hızlı bir analiz ortamı sağlıyor.

Daha azıyla yetinmeyin! En hızlı ve en doğru sonuçlar JSCAST® Döküm Simülasyonu’nda!

Speed UP! Modülü ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın…