DME Kalıp Elemanları

DME KALIP ELEMANLARI HAKKINDA

1942’de I.T. Quarnstrom, kalıbın işlenmesi için hazır standart boyutlarda kalıp seti sağlamak için, Detroit Mold Engineering’i (bugünün DME Şirketi) kurdu. DME, bugün, kalıp endüstrisinde, lider, yenilikçi ve standardizasyon geleneğinin başlangıcı olarak tanınıyor.

70 yıldan fazla süredir, başarısı kanıtlanmış kalıp bileşenlerin markası DME, dünya çapında büyük üreticiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Yataklama aparatlarından, kalıp soğutma sistemlerine; ters açı bölgeleri için yenilikçi çözümlerle kalıp kapasitesini artırmaya kadar çok çeşitli kategorilerdeki geniş ürün yelpazesiyle, en kapsamlı kalıp teknolojisi ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimizin üstün özellikleri ve öne çıkan avantajlarından faydalanırken, detaylı ürün açıklamaları sayesinde, DME kalıp bileşenlerini, kalıp sistemlerinize doğru şekilde kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

DME, 2013 Kalite Liderliği 100 listesinde, Ford’un hemen arkasında ikinciliği kazandığı için gururlu! 

«Bu seçkin şirketler arasında tanınmak bir onurdur. Ancak, bizim için asıl önemli olan, titiz kalite gereksinimlerinizi karşılamaya devam etmemizdir.»

DME, kalite güvencesi ve tedarikçi değerlendirmesi için endüstri lideri standartlarla ölçülen yüksek kaliteli, hassas bitmiş bileşenleri sağlamak için sadece en iyi malzeme ile başlar.

Ve DME üretim tesisleri, tutarlı ve güvenilir kalite sağlamak için ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Yıllar boyunca DME’nin müşterileri yüzlerce kanıtlanmış ve güvenilir, yüksek kaliteli kalıp bileşenlerinden yararlandı. DME, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’daki kullanıcılarına, dünya çapında hızlı ve güvenilir hizmet veren bir üne sahip olan çok önemli bir kaynaktır.

DME, şimdi Türkiye’de VALANS aracılığıyla sizlere, eşsiz tecrübesi, bilgi ve uzmanlığı ile, küresel lojistik altyapı yeteneğiyle tanınan bir destek organizasyonu da sunuyor.

DME Kalıp Elemanları ürünleri:

  • DME Kalıp Boşluğu Elemanları

Kalıp problemleri ile uğraşmak yerine, DME’nin yüksek kalitede kalıp elemanlarını kullanarak daha verimli olun! Daha fazla oku..

  • DME Kılavuz Elemanları

Hassas hizalama, plastik ve metal işleme endüstrisinde başarılı üretimi için çok önemlidir. Milacron’dan DME Kılavuz Elemanları, müşterilerimize teslim edilen her ürünün hassas ve yüksek performans göstermesini sağlamak için titiz kalite kontrol önlemlerinden geçer. Daha fazla oku..

  • DME ISO Komponentleri

Binlerce kalem ürünü ve en kısa sürede sevkiyata hazır DME’nin ISO uyumlu bileşenleri, dünya genelinde binlerce kalıp üreticisi ve kullanıcısı için önemli bir ürün kategorisidir. Daha fazla oku..

  • DME Kalıp Montaj Elemanları

Kalıp Montaj Elemanları, kalıplama projelerinin en önemli parçalarından biridir. Her kalıbın performansı, bileşenlerin güvenilirliklerine ve ömürlerine bağlıdır. DME Kalıp Montaj Elemanları, müşterilerimizin en yüksek kalitede parçaları almasını sağlamak için tüm diğer DME ürünleriyle aynı titiz kalite kontrol süreç ve prosedürlerinden geçer. Daha fazla oku..

  • DME Kalıp Soğutma Ürünleri

Enjeksiyon kalıplama için soğutma bileşeni kalitesinde bir endüstri standardı arıyorsanız, Milacron’un komple kalıp soğutma ürünleri serisinden başkasına bakmayın. Daha fazla oku..

  • DME Ters Açı Çözümleri

DME, ters açılı kalıplama yaparken tasarım ve üretim verimliliğini en üst düzeye çıkaran çeşitli kalıp bileşenlerine sahiptir. Bu ürünler tasarımı basitleştirir ve maliyetleri düşürür.

  • DME İtici Ürünleri

Her enjeksiyon döküm işletmesi, yüksek kaliteli itici pimler, itici gömlekleri, kesici bıçaklar ve diğer yaygın kullanılan ürünleri sağlayan bir kalıp bileşenleri partnerine ihtiyaç duyar. DME’nin parça çıkarma bileşenleri, ürün güvenilirliğinin ve performansının yüksek seviyede elde edilmesini sağlamak için sürekli olarak en sert kalıplama standartlarını karşılar.

  • DME Plate and Pin Controls

DME, çok çeşitli avantajlar elde etmek için plaka ve pim işlevselliğini optimize eden eksiksiz bir kalıp bileşeni serisine sahiptir. Helisel Dişli Yığın Kalıp Sistemleri ve 2 Aşamalı Ejektörlerden Dahili Mandal Kilitlere, Limit Anahtarlara ve Kilitli Ürünlere kadar değişen maliyet etkin çözümler, kalıplama işleminizde güvenilirlik, ileri mühendislik ve üstün performans sunar.

  • DME Slide Action

Milacron’un DME kızak hareket bileşenleri, birçok yenilikçi çözümle daha fazla kalıp üretkenliği sağlar. Sürgü tutuculardan ve açı pimlerinden aşınma plakalarına ve göbek çekme silindirlerine kadar, her adımda daha yüksek verimlilik elde edilir.

  • DME Diğer Standart Kalıp Elemanları

Milacron’un DME Standart Kalıp Bileşenleri yüksek kaliteli kılavuz pimleri, burçlar, destek direkleri, dönüş pimleri ve daha birçok özelliğe sahiptir. Bu faydacı bileşenler çoğu zaman emtia ürünleri olarak kabul edilirken, alaşımlı Milacron kalite kontrol uygulamaları, müşterilerimizin kalıplama süresini en üst seviyeye çıkarabilmelerini sağlamak için yalnızca en iyi kalıp bileşenlerinin stoklanmasını sağlar.

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.